Skup telefonów Gdynia

Sprzedaj telefon w Gdyni bez wychodzenia z domu lub firmy.

Prowadzimy skup telefonów komórkowych w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 40.
(między Pizza Hut a Starbucks / na przeciwko kościoła)

Nie musisz wychodzić z domu, szukać komisów czy wystawiać na portalach ogłoszeniowych. W Gdyni telefon komórkowy możesz sprzedać od ręki w naszym skupie osobiście lub dzwoniąc pod numer telefonu 532-555-554
albo sprzedać on-line z darmowym kurierem.

Skupujemy telefony nowe i używane od firm i osób prywatnych oferując najwyższe ceny skupu.

Nasza oferta jest o wiele bardziej atrakcyjna, niż oferta zaproponowana Tobie przez inny skup telefonów w Gdyni, ponieważ kupujemy na miejscu w Gdyni w naszym sklepie, płacimy od ręki, dajemy najwyższe ceny oraz kupujemy on-line, gdzie możesz zamówić kuriera bez wychodzenia z domu.

Sprzedaży telefonów w Gdyni można dokonać w bardzo łatwy sposób za pośrednictwem serwisu www.SkupTelefonow.pl. Wystarczy wybrać model i zapoznać się z jego ceną, po czym kliknąć “Sprzedaj” i ustalić termin odbioru sprzętu z domu lub firmy albo przyjechać i sprzedać nam osobiście.

Nasza firma od 2003 roku zajmuję się handlem telefonami komórkowymi dlatego daje to możliwość negocjowania najwyższych cen skupu, gwarancję realizowanej transakcji i pewność wypłaty.

Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 40 skupujemy również telefony pochodzące z sieci Orange, Play, a także Plus i T-Mobile. W przypadku Plusa i T-mobile ceny ustalane są indywidualnie i zależą od stanu telefonu i kompletu.

Skupujemy wszystkie marki telefonów komórkowych takie jak Iphone, Samsung, Huawei, Lg, Sony, Htc, Xiaomi, Nokia..

U nas możesz również wymienić telefon komórkowy na inny model. Możesz wymienić swoją starą komórkę na nowy telefon.

Zapraszamy do naszego punktu lub kontaktu

Tel: 532-555-554
Infolinia : 801-555-554